Svašta ima pod kapom Nebeskom. I zvezda, i Meseca, i munja i svašta još...
Posle noćašnje oluje sam, čekajući da se Orion razvedri, malo lovio munje.

EOS550D, 17-70mm@33mm, ISO3200, f5.6 i 1/8sec.
Možda nije baš najsjajnije obrađeno, ali evo.

munje


Luna i Alhena. Mesec i Gama Geminorum jedno pored drugog jutros, 21.VIII 2014. viđeni sa Fruške gore.
Luna-i-Alhena

Još nekoliko fotografija Nedeljka Markovića

Noćno nebo sa Fruške gore

Konjunkcije..
Author: Nedeljko Marković

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 16 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 1 dan ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije