Pozdravljeni!
Sretna Nova 2009 i samo nastavite da budete tako odlični sa AM.
Eto ako ste zainteresirani šaljem vam moju fotografiju Venere načinjenu u UV svetlobi.
Oprema SWMak 180/2700 Schuller UV filter, 700 frejmova stakirano u Registaxu. Datum 09.01.2009 u 17.00 časova. Lepo se vide oblaci u gornjim slojevima planete.

Pozdrav iz Slovenije...

 

 

 

Author: Marko Vidovič

Komentari

  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 8 sati ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 12 sati ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 1 dan ranije
  • Fizičar said More
    Postoji zasta relacija u kosmologiji... 4 dana ranije
  • New said More
    Ajnštajn je prevaziđen. Negde smo se... 4 dana ranije