jupiter

Pre neko veče slikao sam Jupiter i evo šaljem jednu sliku za Astronomski Magazin.
Snimio sam Web kamerom( Philips ToUCam 840K ) AVI od 850 Frejmova ,zatim sam u Registaksu odabrao 250 (boljih ! )obradio u Fotošopu i evo rezultata.

Author: Lajoš Kiš

Komentari

  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 13 sati ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 17 sati ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 1 dan ranije
  • Fizičar said More
    Postoji zasta relacija u kosmologiji... 4 dana ranije
  • New said More
    Ajnštajn je prevaziđen. Negde smo se... 4 dana ranije