jupiter

Pre neko veče slikao sam Jupiter i evo šaljem jednu sliku za Astronomski Magazin.
Snimio sam Web kamerom( Philips ToUCam 840K ) AVI od 850 Frejmova ,zatim sam u Registaksu odabrao 250 (boljih ! )obradio u Fotošopu i evo rezultata.

Author: Lajoš Kiš

Komentari

  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 5 sati ranije
  • Синиша said More
    I AI može, samo ćirilica ne može.... 7 sati ranije
  • Синиша said More
    Suštinski, nisu ništa objasnili.... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 2 dana ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 3 dana ranije