Zabeležio sam ovu fotografiju (jedan snimak) danas u Novom Sadu - 23.09.2022. u 17:18h, teleskopom Coronado i telefonom S21+ u manualnom, odnosno "pro" režimu rada ( ISO 200, ekspozicija 1/15 s.).

Obrada - softver na telefonu.

Pozdrav,

Dušan Mrđa

20220923 171846

Veću fotogragiju možete učitati ovde

  

Još od Mrđe

 

 


Komentari

  • Синиша said More
    Suštinski, nisu ništa objasnili.... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 3 dana ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 3 dana ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 4 dana ranije