Opet ja...ko drugi! Neču više dosađivat i poslat ču samo još, kad su oba dvojica što više približe jedan drugome. Ako mi uspije.

Lep pozdrav

Boris Saksida

Slovenija

JupiterMesecVeneraBS

 

Još neke fotografije Borisa Sakside:

 

 

Komentari

  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 3 dana ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 3 dana ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 4 dana ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 4 dana ranije