Evo, da se izrazim astronomskim rečnikom: kada je sneg u opoziciji, onda je najblizi Zemlji i onda je najbolji za posmatranje. 
 
Aparat: Canon 5D
Objektiv: Canon EF 24-85 mm 1:3.5-4.5

Naišla neka zimska oluja. Pozdrav iz Ontarija.
 
 

Ljubomir Pavković

Kanada

 

C166 9272 a2 700

C166 9297 a2 700

C166 9303 a2 700

 
 

Još fotografija Ljubomira Pavkovića:

 

Author: Ljubomir Pavković

Komentari

  • Синиша said More
    Suštinski, nisu ništa objasnili.... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 3 dana ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 3 dana ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 4 dana ranije