Novi izgled sajta je dobar, ali bitno je da sve radi kako treba. Meni lično više se dopada kad ima više slika, pa evo i mog priloga - Venera od sinoć (5.2.2009.)

Venera i MGA

Pozdrav od Zlatka

Author: Zlatko Paško

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 6 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 9 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 9 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 11 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 12 sati ranije