Na Petrovaradinskoj tvrđavi, kod opservatorije 15/16. juna posmatrali smo pomračenje Meseca. Pokušao sam da napravim snimak.
Teleskop: 300/1500
EQ6 PRO GoTo Skywatcher Newton
Kamera: alccd5

 

Author: Miloš Gagić

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 10 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 13 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 16 sati ranije