Petak navečer..Kilometri nas samo dijele do Andrevlja...Dolazimo u preljepi centar astronomije Vojvodine /bar za naredna dva tri dana/. Dočekuju nas Saša i Koča...Smještaj je odličan..Ambijent predivan..Ljudi odlični..Rasprava i razgovori starih i noivih prijatelja do kasno u noć...Budjenje u subotu ujutro pod svijetlima naše zvijezde visoko nad horizontom...Dan brzo prolazi..Sastanci dogovori prijedlozi..Mrači se, Livada teleskopa je puna ljudi i opreme..Nestrpljiva borba s naoblakom i eMovima trek treba započeti...


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 5 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 6 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 7 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 9 sati ranije

Foto...

ŠTA DA GLEDAM?
 
KARTE NEBA
wikisky
 
 
KORISNO
Mere - Koliki ugao nebeske sfere zauzima ispružena šaka