Pre neki dan Miodrag Sekulić, Sekula, je napravio nalog na Fejsbuku za naš Astronomski kamp "Leteneka". To je bio odličan potez koji je odmah lajkovalo više desetina naših prijatelja. Zaista, kamp sa tolikim stažom kao što je naš, a i toliko poznat i priznat, trebalo je već odavno da ima, ne samo svoj nalog na FB, već i svoj sajt, pa i poseban odbor itd.

Stranice na FB su još samo grubo popunjene i tek predstoji klesanje i popunavanje, ali te finese će po svoj prilici ostati posao za sledeću godinu. U svakom slučaju, ako vas interesuje naš kamp posetite: Astronomski Kamp Letenka - Astronomical Camp Letenka

FBAKL


Komentari

  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 10 sati ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 2 dana ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 2 dana ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 3 dana ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 3 dana ranije

Foto...