Pre neki dan Miodrag Sekulić, Sekula, je napravio nalog na Fejsbuku za naš Astronomski kamp "Leteneka". To je bio odličan potez koji je odmah lajkovalo više desetina naših prijatelja. Zaista, kamp sa tolikim stažom kao što je naš, a i toliko poznat i priznat, trebalo je već odavno da ima, ne samo svoj nalog na FB, već i svoj sajt, pa i poseban odbor itd.

Stranice na FB su još samo grubo popunjene i tek predstoji klesanje i popunavanje, ali te finese će po svoj prilici ostati posao za sledeću godinu. U svakom slučaju, ako vas interesuje naš kamp posetite: Astronomski Kamp Letenka - Astronomical Camp Letenka

FBAKL


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 2 dana ranije

Foto...