Komet C/2023 A3 Tsuchinshan - ATLAS

Danas se malo razvedrilo i pokušao sam ga nači sa GSO Newtonom, onako, za uspomenu, jedan snimak i što je tu je (pa da sam pošten, bolje i ne znam....!) Moglo se ga videt i u okularu, kojeg sam pred par dana nabavio, to je neki zoom okular od 8-24 mm od SVBONYja i mogu reči, da pokažeš ostalima na kakvim javnim opazovanjima, dobar je. Eto, dosta od mene, držite se mi vi tamo!

Ostanite dobro, puno pozdrava, 

Boris Saksida

Slovenija

  

KometIMG 7848

Veća, neobrađena verzija

 

Još neke fotografije Borisa Sakside:

 

 

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... Pre 57 minuta
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 4 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 5 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 7 sati ranije