Poseta ISS-u

Svako ko želi da poseti ISS i da je servisira sada može i to, kako bi naš narod rekao za Dz!!

Station Spacewalk je igra koja će vas odvesti na ISS na kome ćete obavljati određene zadatke. Ova igrica je zasnovana na pravom radu astronama tokom Nasinih misija, i kako se navodi, to je jedan od pokušaja kojim će NASA pokušati da privuče što više maldih ka ovom pozivu.

U igri postoje 4 mislije u kojima će te servisirati ISS, potrebno je obezbediit energiju stanici, kako bi ista mogla da nesmetano funkcioniše, pre nego što ostanete bez kiseonika.

Dalje neću ništa reći, na vama je da "otkrijete" igricu....

Link ka ugrici

http://www.nasa.gov/multimedia/3d_resources/station_spacewalk_game.html

igra

Uvodna scena iz igre

Author: Filip Čolaković

Komentari

  • Duca said More
    Meni je žao što se ni jedan ne vidi sa... 14 sati ranije
  • Duca said More
    Pa poznato je da je naš svemir (bar deo... 14 sati ranije
  • Baki said More
    Važno je razjasniti da u fizici... 16 sati ranije
  • Драган Танаскоски said More
    Biće nastavka pa će da se razjasni  :) 4 dana ranije
  • Duca said More
    ??? 4 dana ranije

Foto...