Astronautika: misije

Ako 30. avgusta raketa, koja će u kosmos poneti lutku, ne eksplodira, Danska bi mogla uskoro da postane četvrta država koja će u Zemljinu orbitu lansirati čoveka. Peter Madsen i Kristian von Bengston pokrenuli su pre šest godina neprofitnu organizaciju "Copenhagen Suborbitals" čiji je cilj lansiranje čoveka u kosmos...

Pogledajte ovu vest i ovde.

Prilog poslala
Romana Vujasinović


Komentari

  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 3 dana ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 3 dana ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 4 dana ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 4 dana ranije

Foto...