Baš je bilo prijatno razgovarati sa osnovcima juče na opservatoriji u Mladenovu kod Miloša Gagića. Svašta znaju ti učenici, mada su još vrlo stidljivi i malo se plaše da kažu ono što misle. Ipak, kad je poseta odmakla, raspričali su se. Ali ubrzo su morali da krenu kući, pa su nedovršene priče ostale da čekaju na drugi susret.

Evo fotografija Jaroslava Grnje

JG1

JG2

JG3

 

 

 

 

Ceo album Jaroslava Grnje (22 fotografija)

Đaci na opservatoriji 


Komentari

  • Duca said More
    Meni je žao što se ni jedan ne vidi sa... 14 sati ranije
  • Duca said More
    Pa poznato je da je naš svemir (bar deo... 14 sati ranije
  • Baki said More
    Važno je razjasniti da u fizici... 16 sati ranije
  • Драган Танаскоски said More
    Biće nastavka pa će da se razjasni  :) 4 dana ranije
  • Duca said More
    ??? 5 dana ranije

Foto...