I Took a Picture of JUPITER Through my Telescope!

Priključujem kameru na svoj teleskop Celestron Edge HD 11 da napravim sliku planete Jupiter izbliza iz mog dvorišta!

Konačna slika je gomila najboljih 1000 kadrova od 4000 snimljenih sa ZVO ASI462MC.
 
Hvala vam na gledanju i vedro nebo!
AstroBY 

 

JupiterABY 1

JupiterABY 2

JupiterABY 3

 

 

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 18 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 2 dana ranije

Foto...