Ако је предходни коментар мени упућен, а и ако није: Нико не криви народ - лично говорим о Незнању као опасности по тај народ за разлику од помирљивог душебрижништва оних који вазда налазе оправдања за све! И тај племенити богобојажљиви народ о којем говориш и браниш га, иако га нико није напао, је ЗАБОРАВИО на Јасеновац којег спомињеш као и на све друго што НИЈЕ СМЕО да забарови!!!!!! И СРАМ ГА БИЛО ЗБОГ ТОГА!!!!! ТО је и МОЈ народ и зато ми је стало да буде БОЉИ, јер да је другачије не бих се ни трудио около њега већ бих са стране ликовао над његовом глупо- шћу! Људи се плаше због НЕЗНАЊА а Неки то ЗЛОУПОТРЕБЉАВАЈУ да би манипу- лисали тим Народом. Образовање је лек за Незнање али и за Злоупотрбља- ваче и Манипулаторе! Пасивна помир- љивост и избегавање да се уочи Сушт- ина само зато што је ружна неће про- менити ништа - А ПРОМЕНА ЈЕ НЕОПХОДНА.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 1 dan ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 1 dan ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 2 dana ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 2 dana ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 3 dana ranije

Foto...