Bio sam redovan čitalac Galaksije od 70-tih godina prošlog veka i zajedno sa njima proživljavao uspone i padove.Zatim praznina pa ponovo kao Fenix iz pepela izronila je ASTRONOMIJA. Još me nije prošlo oduševljenje što čitam ovakav časopis a već kraj. Slažem se sa predhodnicima, a posebno profesorom Ajdačićem, da je ovo problem odnosa našeg društva prema nauci. P.S. Ipak im je draža politika???????????
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 11 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 1 dan ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije

Foto...