Не могу баш да схватим као штампарску грешку, јер се понавља више пута. Чињеница је да се многе енглеске речи које се пишу са 're' на почетку изговарају са 'ри', али ова није међу њима: http://www.merriam-webster.com/dictionary/regolith
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 7 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 10 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 10 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 12 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 13 sati ranije

Foto...