Треба ли бољег показатеља стања једног друштва и односа који друштвена надградња има према основи из које проистиче? Био сам редован читалац "Астрономије" и, искрено речено, сваки њен нови број доживљавао сам као мало чудо које пориче горку истину о степену некултуре која је код нас ухватила корена. Напросто, знајући у каквом нам је стању и основно школство, било је невероватно да такав часопис може код нас излазити више од годину дана.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 15 sati ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 19 sati ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 1 dan ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 1 dan ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 2 dana ranije

Foto...