Ne slazem se u celosti. Nauka je odmakla par koraka ispred prosecnog coveka i ne bi trebalo ocekivati neko posebno razumevanja od vecine ljudi sto je po meni normalno. Mislim da je veci dozivljaj ako odvedem sina na neku veliku utakmicu nego u neku naucnu laboratoriju. Zivot cine sitnice neko je rekao. O Cernu, bar po meni, misle malo napredniji umovi, vizionari, ljudi koji koji brinu za covecanstvo. Mada se slazem da bi naucnici mogli biti malo vise postovani, bar za dlaku ispred neke estradne zvezde :-)
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 19 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 2 dana ranije

Foto...