haha...sve je ovo bolesno smesno?Jedni kazu da ce 2012 nastupiti smak sveta,drugi kazu da za tek sest milijardi godina? Ovo je stvarno Bolesno smesno?Uostalom kako bog kaze tako mora biti....
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 19 sati ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 23 sati ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 1 dan ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 2 dana ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 2 dana ranije

Foto...