Paljenje motora: 1:45 po našem vremenu. Petnaest minuta nakon toga u orbiti smo! Ukoliko se motor ne uključi - zbogom Merkur. Sudbinu Messengera znaćemo noćas do 02:30 po našem.

Zvaničan sajt misije organizuje webcast na ovoj adresi. Početak je u 12:30 po našem vremenu. Twitter info je ovde.

NASA TV tokom noći ima specijalne emisije. Ako imate brz Internet uživajte u HD NASA TV.

Četiri velike antene u sastavu DSN-a su online i čekaju signal sa letelice.


Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 23 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...